Aktualności


Czas się zorganizować!

Czas się zorganizować!

2018-09-03

To właśnie dzisiaj startuje nasz nowy projekt pn. "Społecznie Zorganizowani - model uruchamiania lokalnej aktywności i rewitalizacji społecznej oparty o ideę Community Organising".

Projekt wdrażany jest w ramach Programu Edukacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Działanie 4.3. Współpraca Ponadnarodowa i realizowany w partnerstwie z Fundacją British Council (partner krajowy) oraz Community Organisers Ltd. (partner zagraniczny).

Zadania w projekcie obejmą obszary rewitalizacji miast Krosno i Przemyśl. Spośród lokalnych społeczności wybierzemy i przeszkolimy Organizatorów Społecznych, którzy podejmą się wysłuchania, łączenia i motywowania ludzi do inicjowania działań na rzecz lokalnej społeczności i jej problemów.

W czerwcu uczestniczyliśmy w konferencji w Wielkiej Brytanii, która pozwoliła nam lepiej poznać adaptowany model. Przed nami - jeszcze w tym tygodniu - wizyty wprowadzające w Krośnie i Przemyślu z udziałem instytucji zaangażowanych w projekt: urzędów miast, ośrodków pomocy społecznej i podmiotów ekonomii społecznej.

 

Więcej informacji o projekcie znajdziecie na stronie:   www.cds.krakow.pl/spolecznie_zorganizowani 

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]