Aktualności


Test Senioralnego Centrum Telefonicznego - wkrótce!

Test Senioralnego Centrum Telefonicznego - wkrótce!

2019-08-26

Przed wakacjami bardzo intensywnie pracowali nasi seniorzy z Bytomia, Rybnika i Wałbrzycha.

Prowadzili szerokie badania (formuła badań w działaniu) zwłaszcza środowiska seniorów mniej aktywnych. W przeprowadzonych blisko 650 wywiadach (!!!) pytali o znajomość oferty senioralnej jaka jest dostępna w trzech miastach, jej trafność w stosunku do rzeczywistych potrzeb poszczególnych osób. Pytali także o powody nie korzystania przez poszczególnych seniorów z propozycji jakie w mieście są dla nich dostępne. Pytani także o samotność, stan zdrowia, niepełnosprawność, niechęć do wychodzenia z domu, brak chęci do podejmowania aktywności, i wiele wiele innych spraw.

 

Wszystko po to, aby otrzymać możliwie pełny obraz sytuacji seniorów i powodów ich aktywności / bądź braku aktywności. Wiedza ta pozwoli na lepsze profilowanie oferty Senioralnego Centrum Telefonicznego w Bytomiu, Rybniku i Wałbrzychu. Uzyskany materiał jest także niezwykle ciekawy w szerszym kontekście - głębokiego poznania środowiska senioralnego, daje bowiem szereg wskazówek jak efektywnie kierować i dalej realizować różnorodną ofertę dla seniorów.


Bieżąco trwają prace przygotowawcze do testu Senioralnego Centrum Telefonicznego jaki będzie miał miejsce na przełomie września i października 2019r. Trwają prace nad zbieraniem  ofert kierowanych do seniorów przez instytucje / organizacje z miast Bytom, Rybnik i Wałbrzych. Baza ta posłuży do przeprowadzenia testu.

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]