Aktualności


Zorganizuj swoją społeczność!

Zorganizuj swoją społeczność!

2019-04-10

Do 19 kwietnia trwa rekrutacja do roli Organizatora Społecznego w Krośnie i w Przemyślu.

W projekcie „Społecznie Zorganizowani – model uruchamiania lokalnej aktywności i rewitalizacji społecznej oparty o ideę Community Organising” wkraczamy w etap testowania modelu, który opracowywaliśmy wspólnie z miastami i partnerami od początku jesieni. Za nami wizyty studyjne, spotkania konsultacyjne, warsztaty i wiele wartościowych dyskusji. Teraz poszukujemy Organizatorów Społecznych.

Formuła Organizowania Społeczności wzoruje się brytyjskim rozwiązaniu. Rolą Organizatora Społecznego jest stopniowe pobudzenie lokalnej społeczności do działania w sferach i tematach które są dla niej szczególnie ważne. W ramach udziału w projekcie oferujemy proces szkoleniowy i wizytę studyjną w Wielkiej Brytanii, które pozwolą przygotować się do działania jako Organizator Społeczny w swoim najbliższym otoczeniu. Na kolejnych etapach zapewnimy każdemu uczestnikowi projektu wsparcie (organizacyjne, techniczne) oraz doradztwo towarzyszące na każdym etapie podejmowanych działań z zakresu organizowania społeczności.

Na zgłoszenia kandydatów z Krosna i Przemyśla czekamy do 19 kwietnia. Informacje na temat rekrutacji i wymagane formularze znajdują się na stronie: www.cds.krakow.pl/organizatorzy_rekrutacja.

UWAGA: Pierwotny termin tj. 15 kwietnia, został wydłużony do piątku, 19  kwietnia.

Projekt „Społecznie Zorganizowani – model uruchamiania lokalnej aktywności i rewitalizacji społecznej oparty o ideę Community Organising” jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa IV Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie 4.3. Współpraca ponadnarodowa.

Realizatorem projektu jest Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. D. Bieńkowska, C. Ulasiński, J. Szymańska, M. Widuch – lider projektu, Fundacja British Council – partner krajowy oraz Community Organisers Ltd. - partner zagraniczny.

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]