Aktualności


Nasi przedstawiciele na Kongresie Rewitalizacji

Nasi przedstawiciele na Kongresie Rewitalizacji

2018-12-04

Dagmara Bieńkowska i Cezary Ulasiński biorą udział w Kongresie Rewitalizacji, który odbywa się w dniach 3-4 grudnia w Lublinie.

Na sesji Kalejdoskop reprezentanci CDS wystąpili z prezentacją pod tytułem Nowe formy budzenia    aktywności  mieszkańców  na  terenach rewitalizowanych – doświadczenia   realizacyjne   Centrum Doradztwa Strategicznego. Wystąpienie zawierało opis doświadczeń w organizowaniu społeczności lokalnych i budowaniu inicjatyw społecznych na obszarach rewitalizowanych w śródmieściach miast tracących swoje dotychczasowe funkcje społeczne i gospodarcze. Przedstawiony został pomysł oddolnych mikro inicjatyw ,oparty na brytyjskim modelu Community Organising, realizowany obecnie w Przemyślu I Krośnie. Wspomniano również inicjatywy senioralne oparte o doświadczenia skandynawskie.

Dodatkowo, w sesji posterowej został zaprezentowany plakat odnośnie form budzenia aktywności mieszkańców na terenach realizowanych.

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]