Aktualności


Spotkania inicjujące powołanie PZK

Spotkania inicjujące powołanie PZK

2019-06-19

Eksperci Centrum Doradztwa Strategicznego rozpoczęli działania animacyjne i doradcze w projekcie Kooperacje 3D

Knurów, Żory, Zawiercie - te i wiele innych śląskich ośrodków miejskich odwiedzimy w czerwcu i wrześniu na spotkaniach inicjujących powołanie Partnerskich Zespołów Kooperacyjnych  w projekcie „Kooperacje 3D - model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”.

Uczestnicy szukają odpowiedzi na pytanie co może dać taka forma współpracy i wspólne działanie instytucji wspierających osoby i rodziny w ramach realizacji modelu. Elementem prowadzonej dyskusji jest identyfikacja korzyści, które członkowie Partnerskiego Zespołu Kooperacyjnego dostrzegają dla swoich instytucji w wyniku współpracy w projekcie Kooperacje 3D. Spotkania pozwalają ponadto wyszukać pomysły na rozwiązanie problemów osób i rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Seria spotkań na Śląsku otwiera przestrzeń dla zrozumienia wagi, korzyści i sensu współpracy ponadinstytucjonalnej.

Eksperci Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. pełnią funkcje animatorów i doradców uczestniczących w procesie tworzenia, prowadzenia i zarządzania partnerstwami w gminach oraz powiatach. Projekt realizowany jest w partnerstwie, w którym wezmą udział cztery ośrodki polityki społecznej z makroregionu. Liderem projektu jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego, zaś Partnerami są: Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Opolu.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Więcej o projekcie: https://rops-katowice.pl/o-projekcie-kooperacje-3d/

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]