Aktualności


Czy to deszcz, czy to mecz – CDS zawsze gotowy do konsultacji!

Czy to deszcz, czy to mecz – CDS zawsze gotowy do konsultacji!

2018-06-25

W niedzielę 24 czerwca prowadziliśmy kolejne działania w Warszawie w ramach konsultacji dotyczących zagospodarowania i rewaloryzacji parku im. Marii Skłodowskiej-Curie.

Punkt konsultacyjny odbywał się w deszczowej aurze, do której moderatorzy CDS odpowiednio się przygotowali (peleryna i polar to podstawa) i która na szczęście nie przestraszyła mieszkańców. Zebraliśmy dużo ciekawych pomysłów i opinii na temat potrzebnych zmian m.in. w zakresie małej architektury, zieleni czy elementów sportowo-rekreacyjnych. Dodatkową atrakcją towarzyszącą punktowi było kilka plansz z wystawy „Maria Skłodowska-Curie i kwiaty” udostępnionych dzięki uprzejmości Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie Polskiego Towarzystwa Chemicznego.
W niedzielę przeprowadziliśmy także bardzo owocny spacer badawczy po parku, w którym udział wzięli także przedstawiciele czworonożnych użytkowników parku .
Kolejny raz do Warszawy wybieramy się w kolejną środę i już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztatach (4 lipca, godz. 17.00-19.00, bistro Królestwo Wwa, ul. Reja 9).


Więcej o konsultacjach: http://konsultacje.um.warszawa.pl/konsultacja/piekniejszy-park-marii-sklodowskiej-curie 

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]