Aktualności


Nowy projekt tuż, tuż!

Nowy projekt tuż, tuż!

2018-08-27

Już wkrótce wystartujemy z realizacją nowego projektu w ramach konkursu PO WER pn. „Smart Europe Experience”!

Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. D. Bieńkowska, C. Ulasiński J. Szymańska, M. Widuch realizować będzie projekt wraz z Fundacją British Council i partnerem zagranicznym Baltic Region Healthy Cities Association

Celem głównym projektu jest przygotowanie przedstawicieli miast biorących udział w konkursie dotacji ogłoszonym przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, do wyboru i wdrożenia inteligentnych rozwiązań technologicznych i innowacji społecznych służących poprawie zarządzania tkanką miejską zgodnie  z ideą smart city. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Projekt opiera się na wizytach studyjnych w wybranych miastach fińskich i brytyjskich, gdzie uczestnicy będą poznawali realizowane tam rozwiązania z zakresu smart city.

Już na początku września ruszy I nabór uczestników projektu. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie zamieścimy szczegółowe informacje i wszystkie dokumenty rekrutacyjne.

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]