Aktualności


Projekt „Uwolnij swój potencjał – uruchom przestrzeń” znajduje się już na półmetku

Projekt „Uwolnij swój potencjał – uruchom przestrzeń” znajduje się już na półmetku

2018-06-07

Blisko połowa uczestników projektu z sukcesem zakończyła udział w projekcie, a następni uczestnicy przygotowują się do wyjazdów.

 

W ostatnim czasie przeprowadziliśmy kolejne warsztaty przygotowawcze do odbycia mobilności ponadnarodowej w ramach projektu „Uwolnij swój potencjał – uruchom przestrzeń. Unlock your potential – activate space”. Spotkania odbyły się w Warszawie oraz Krakowie i uczestniczyli w nich przedstawiciele JST i organizacji pozarządowych z całej Polski m.in. z Gdańska, Lublina, Mazur czy województwa świętokrzyskiego. Uczestnicy zdobyli wiedzę z zakresu uczenia się poprzez obserwacje oraz kaskadowania nabytych kompetencji we własnych organizacjach oraz kwestii kluczowych zw. z ożywianiem przestrzeni w oparciu o wybrane polityki publiczne. 

Grupa uczestników wróciła z chorwackiej Komizy, a kolejna grupa 11 czerwca wyjeżdża odkrywać dobre praktyki w szkockim Glasgow z organizacją partnerską SURF.

Lipiec i sierpień to okres wakacyjny także w naszym projekcie – kolejne warsztaty i wizyty studyjne zaplanowane są na jesień.

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]