Aktualności


CDS szkoli z planowania strategicznego w kolejnej edycji PROMENGO!

CDS szkoli z planowania strategicznego w kolejnej edycji PROMENGO!

2018-05-19

Z przyjemnością informujemy, że po raz piąty uczestniczymy w roli trenerów w Programie Menadżerów NGO organizowanym przez Fundację Akademia Organizacji Obywatelskich.

CDS odpowiada za ścieżkę tematyczną planowania strategicznego. W dniach 18 i 19 maja trenerzy: Magdalena Widuch i Cezary Ulasiński przeprowadzili zajęcia, których celem była praca na procesie i narzędziach planowania strategicznego - jego przebiegu i znaczeniu dla organizacji pozarządowych. 

Za trzy tygodnie odbędzie się zjazd dla kolejnej grupy uczestników rozwijających swoje kompetencje menadżerskie w ramach PROMENGO (Program Menadżerowie NGO), który jest unikalnym przedsięwzięciem edukacyjnym adresowanym do kadry menadżerskiej trzeciego sektora. Szkolenia prowadzone w formie blended-learningu łączą stacjonarną naukę z kursami online, a także z praktycznym wdrażaniem indywidualnych rozwiązać zarządczych.

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]