Aktualności


Rekrutacja do zespołu CDS!

Rekrutacja do zespołu CDS!

2019-09-03

Uwaga! Poszukujemy do naszego biura osoby na stanowisko koordynatora biura/sekretariatu.

Wymagamy: wykształcenia wyższego m.in. stopnia licencjat, znajomości pakietu office’a (word, excel), komunikatywności, umiejętności pracy w zespole, chęci do pracy na wskazanym stanowisku. Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej na stanowisku koordynatora biura/sekretariatu (nie jest to jednak warunek konieczny, najważniejsze są chęci do pracy i umiejętność szybkiego uczenia się).

Do zadań koordynatora biura będzie należało: zarządzanie sekretariatem (centralą telefoniczną, korespondencją, koordynacją zakupów materiałów biurowych), koordynacja współpracy z firmami obsługującymi CDS (informatycznymi, technicznymi, dostawcami i innymi), zarządzanie zespołem praktykantów CDS, prowadzenie kalendarza spotkań, koordynacja  i organizacja spotkań z klientami oraz wewnętrznych spotkań zespołu CDS oraz wsparcie zespołu w realizacji projektów.

Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na okres próbny), pracę w miłej, przyjaznej atmosferze, wsparcie ze strony doświadczonego zespołu, pracę w centrum Krakowa ( w pobliżu Wawelu).

Osoby zainteresowane pracą na wskazanym stanowisku proszone są o przesłanie swojego CV na adres: cds@cds.krakow.pl z dopiskiem koordynator biura/sekretariatu do końca tygoddnia (06.09).

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko". 

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]