Aktualności


Gotowi do rekrutacji – start!

Gotowi do rekrutacji – start!

2021-01-27

Już w lutym ruszamy z rekrutacją uczestników do nowego projektu „Włącz nowe pokolenie. New generation empowerment”.

Jest to projekt realizowany w partnerstwie ponadnarodowym z madryckim stowarzyszeniem La Rueca. Ma na celu wzmocnienie kompetencji osób na co dzień pracujących z dziećmi, młodzieżą lub osobami młodymi wykluczonymi lub zagrożonymi wykluczeniem społecznym i ich rodzinami poprzez poznanie sprawdzonych hiszpańskich praktyk i sposobów działania ukierunkowanych na wsparcie i aktywizację społeczno-zawodową wymienionych grup, w tym m.in. idei szkół drugiej szansy czy e-integracji społecznej. Uczestnicy projektu z wymienionymi rozwiązaniami będą mieli okazję zapoznać się podczas 5-dniowej wizyty studyjnej w Madrycie.

Projekt skierowany jest do przedstawicieli działających na terenie województwa śląskiego instytucji publicznych lub organizacji pozarządowych zajmujących się pracą o charakterze wychowawczym, terapeutycznym, socjalizacyjnym, rehabilitacyjnym lub wspieraniem rodziny i systemu pieczy zastępczej, dla których działania te stanowią podstawową działalność instytucji.

Mamy nadzieję, że mimo trwająca sytuacja epidemiologiczna nie uniemożliwi realizacji projektu. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące projektu już wkrótce będą umieszczone tutaj.

Zapraszamy do śledzenia aktualności i do udziału w projekcie!

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]