Aktualności


Konsultacje w czasach COVID-owych ograniczeń

Konsultacje w czasach COVID-owych ograniczeń

2021-03-28

Najnowsze działania konsultacyjne w projekcie Szkoła Świadomego Planowania Przestrzennego 2.0

Większość gmin uczestniczących w projekcie w ostatnich miesiącach realizowała założone działania konsultacyjne, sięgając po metody zdalne czy techniki pozwalające na dochowanie przepisów w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego.

Postawiono na ankiety internetowe (Wałcz, Pyskowice), spotkania online (Wałcz, Gmina Ząbkowice Śląskie) czy bezpieczne techniki bezpośrednie pozwalające na utrzymanie reżimu sanitarnego – terenowy punkt konsultacyjny w Ząbkowicach oraz wywiady indywidualne w Pyskowicach.

W ostatnim czasie do grona gmin, które zakończyły założone w IPK działania partycypacyjne w ramach I etapu dołączyły Gmina Żary i Ząbkowice.

Natomiast nasi eksperci zakończyli partycypacyjną diagnozę dla dwóch ostatnich uczestników projektu, czego efektem są Indywidualne Plany Konsultacji, zgodnie z którymi Gmina Gnojnik  i Gmina Grybów rozpoczynają wiosenne konsultacje od bezpiecznych technik online – ankiety oraz zdalnej wersji badań w działaniu.

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]