Aktualności


Kilka słów o tym co nowego w Szkole Świadomego Planowania Przestrzennego

Kilka słów o tym co nowego w Szkole Świadomego Planowania Przestrzennego

2018-03-01

W kilku gminach projektu (m.in. Gryfów Śląski, Sosnowiec, Będzin i Orzesze.) rozpoczął się kolejny etap konsultacji - towarzyszący wyłożeniu projektu dokumentu do wglądu.

 

Końcówka poprzedniego roku była intensywna pod względem działań konsultacyjnych. Jeszcze w grudniu techniki konsultacyjne realizowane były w Liszkach i Szczurowej, a nasi eksperci odwiedzili m.in. Sosnowiec, Orzesze i Trzebinię, aby wspólnie przeanalizować postępy i plany zawarte w Indywidualnym Programie Konsultacji. Część procesów została już domknięta poprzez przedstawienie dokumentu planistycznego do Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej. Do końca 2017 roku pełny I etap konsultacji zakończyło 15 gmin.

Z początkiem nowego roku w kilku gminach rozpoczął się kolejny etap konsultacji - towarzyszący wyłożeniu projektu dokumentu do wglądu. Do tego etapu przygotowuje się m.in. Gryfów Śląski, Sosnowiec, Będzin i Orzesze. Z kolei gmina Szczucin przystąpiła do realizacji IPK. Działania rozpocżeły się od warsztatów przyszłościowych, a obecnie trwają przygotowania do utworzenia mapy interaktywnej. Szereg spotkań wieńczący I etap konsultacji został zaplanowahny w Ryglicach.

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]