Aktualności


Zimowe warsztaty z uczestnikami Partnerskiej Inicjatywy Miast

Zimowe warsztaty z uczestnikami Partnerskiej Inicjatywy Miast

2019-01-14

9-11 stycznia w Krynicy - Zdroju odbyły się warsztaty w ramach Partnerskiej Inicjatywy Miast.

Warsztaty poświęcone były tematowi „Od Miejskich Inicjatyw Działania do Planów Ulepszeń” i przeznaczone były dla miast zrzeszonych w trzech sieciach: mobilność miejska, jakość powietrza i rewitalizacja. Oprócz przedstawicieli CDS i miast partnerskich w Krynicy obecni byli także eksperci tematyczni poszczególnych sieci i przedstawiciele Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

Spotkania obfitowały w liczne dyskusje nad Miejskimi Inicjatywami Działań. Przeprowadziliśmy sesje doradcze i konsultacyjne MID-ów dla poszczególnych miast w ramach ich sieci.

Pracowaliśmy również z uczestnikami w formule world cafe w ramach trzech modułów tematycznych będących największymi wyzwaniami MID-ów: logika budowy interwencji, mierzenie rezultatów zaplanowanych/wdrażanych działań oraz plan komunikacji.

W ostatni dzień warsztatów rozmawialiśmy na temat Planów Ulepszeń – co z nich wynika i jakie są największe problemy/wyzwania przy ich tworzeniu.

Mamy nadzieję, że warsztaty będą owocne dla miast w dopracowywaniu ich Miejskich Inicjatyw Działania i tworzeniu Planów Ulepszeń.

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]