Aktualności


Nowy termin zakończenia rekrutacji

Nowy termin zakończenia rekrutacji

2019-04-15

PILNE! Rekrutacja kandydatów na Organizatorów Społecznych wydłużona do 19 kwietnia 2019

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi rekrutacji, zespół projektu "Społecznie Zorganizowani - model uruchamiania lokalnej aktywności i rewitalizacji społecznej oparty o ideę Community Organising" podjął decyzję o wydłużeniu rekrutacji Organizatorów Społecznych o 4 dni, tj. do 19 kwietnia 2019 r. włącznie. 

Nie ulegają zmianie zasady rekrutacji. Na podstronie www.cds.krakow.pl/organizatorzy_rekrutacja  zamieszczono zaktualizowany regulamin, zawierający nowy termin zbierania zgłoszeń. Przypominamy, że aby wziąć udział w projekcie należy:

  • wypełnić formularz rekrutacyjny,
  • zebrać minimum 2 rekomendacje (stanowiące dokument poświadczający, że kandydat jest osobą godną zaufania i gotową, aby zostać  Organizatorem Społecznym),
  • załączyć dokument opisujący doświadczenie w pracy z ludźmi, w inicjatywach społecznych itp. (może być zaświadczenie, rekomendacja lub nawet oświadczenie).

Dokumenty (zdjęcia / skany) do 19 kwietnia należy przesłać e-mailem na adres zorganizowani@cds.krakow.pl  ,  a oryginały dostarczyć do nas drogą pocztową (wysyłka do 5 dni od przesłania e-mailem). Pozostałe szczegóły na podstronie rekrutacji lub zachęcamy do kontaktu!

wszystkie aktualności


Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]