DORADZTWO W ZAKRESIE PLANOWANIA STRATEGICZNEGO
I ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI

 

 

Wsparcie organizacji w podejmowaniu strategicznych decyzji od lat jest jedną z kluczowych domen działania Centrum Doradztwa Strategicznego. Tym samym wykorzystując nowoczesne metody zarządzania strategicznego wspieramy naszych klientów w procesach decyzyjnych, towarzyszymy rozstrzyganiu kluczowych problemów organizacyjnych, pomagamy we wdrożeniu założeń strategicznego rozwoju czy przeprowadzaniu procesów zmian w organizacji.

Doradzamy także w obszarze zarządzania projektami. Specjalizujemy się w projektach realizowanych przez jednostki samorządowe, podejmowanych często w partnerstwie - w tym w projektach inwestycyjnych (w ramach których występują m.in. działania dotyczące zewnętrznego dofinasowania inwestycji, decyzji ZRID, PZP, STWiORB). Wsparcie doradcze oferujemy m.in. takich w zakresach jak: podział projektu na zadania, harmonogramowanie, przypisanie ról do poszczególnych zadań, przeprowadzanie analizy ryzyk jakie mogą pojawić się w projekcie w fazie przygotowawczej oraz w fazie realizacji wraz z elementami strategii zarządzania tymi ryzykami, ustalaniu zasad i standardów komunikacji i przekazywania informacji w projekcie.

Bazujemy w swojej pracy zarówno na zasadach zarządzania projektami (PM) jak też powszechnie obowiązujących metodykach zarządzani projektami (PRINCE2).

Wyróżnia nas efektywne łączenie i wykorzystywanie nowatorskich metod zarządzania strategicznego i zarządzania projektami z metodami pracy zespołowej.

 

Oferujemy:

 
Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]