Jak pracujemy

 

  

Specyfiką pracy konsultantów Centrum Doradztwa Strategicznego jest konsulting "face to face". W naszym wypadku oznacza to, że pracujemy dla społeczności lokalnych, grup lub instytucji w ich naturalnym otoczeniu, starając się zrozumieć lokalne uwarunkowania i potencjały.

 

Realizując projekty, zwłaszcza w obszarze planowania strategicznego czy konsultacji społecznych, korzystamy z rozmaitych form pracy warsztatowej z różnorodnymi zespołami ludzi, stosując przy tym narzędzia trenerskie i facylitacyjne umożliwiające aktywność i efektywną pracę, również dużych grup.

 

Tam, gdzie pojawia się taka potrzeba, nie boimy się sięgać po zróżnicowane techniki badawcze i włączać je w procesy doradcze, planistyczne i konsultacyjne. 

Tym, co nas wyróżnia jest twórcze dostosowanie technik używanych w zarządzaniu w sektorze biznesowym do warunków pracy w samorządzie terytorialnym, instytucjach publicznych czy organizacjach pozarządowych.

 

Dzięki mobilności konsultantów i rozległej sieci kontaktów partnerskich świadczymy usługi na terenie całego kraju. Realizujemy również międzynarodowe projekty w partnerstwie z instytucjami z terenu Unii Europejskiej.

 

 

 

 

 

 

 

 Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
Dagmara Bieńkowska, Cezary Ulasiński, Justyna Szymańska, Magdalena Widuch

ul. Włóczków 22/3
30-103 Kraków

tel: +48 12 623 77 40

e-mail: cds@cds.krakow.pl

© Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. 30-103 Kraków, ul. Włóczków 22/3 tel./fax: +48 12 623 77 40 e-mail: cds@cds.krakow.pl
Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, żeby dowiedzieć się więcej. [Zamknij]